Лещата прецизійні з шириною губок 125 мм, і максимальним розкриттям 160 мм. Виготовлені з високоякісної легованої сталі.
Твердість робочих поверхонь HRC 58...62.
Лещата верстатні лекальні призначені для використання на фрезерних, шліфувальних, прецизійних розточувальних верстатах для кріплення оброблюваних деталей і заготовок на стадії фінішної обробки і доведення поверхонь.
- Ширина губок - A, мм 125
- Максимальне розкриття - a max, мм 160
- L, мм 300
- h, мм 50
- Маса, кг 13
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота губок | 50 мм |
| Максимальне розкриття лещат | 160 мм |
| Стан | Новий |
| Тип лещат | верстатні |
| Ширина губок | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13 |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 600 ₴






