Лещата верстатні поворотні синусні призначені для використання в якості допоміжної оснастки на фрезерних, стругальних, шліфувальних, свердлувальних верстатах і для слюсарних робіт, що вимагають кріплення оброблюваних деталей під кутом до вертикальної площини. Кут повороту у вертикальній площині 90
|
Маса (кг) |
39 |
|
Ширина губок (мм) |
150 |
|
Висота губок (мм) |
50 |
|
Мах відкриття губок (мм) |
180 |
|
Регулювальний кут (градуси) |
0-45 |
|
Маса (кг) |
39 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина губок | 150 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальне розкриття лещат | 180 мм |
| Наявність поворотного механізму | Ні |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Тип лещат | верстатні |
| Висота губок | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 500 ₴






