Лещата верстатні глобусные трьох осьові 125мм
Лещата верстатні глобусные призначені для фрезерних, стругальних, шліфувальних, свердлильних та слюсарних робіт, що вимагають кріплення оброблюваних деталей під кутом до вертикальної площини.
|
Маса (кг) |
27 |
|
Ширина губок (мм) |
125 |
|
Висота губок (мм) |
40 |
|
Мах відкриття губок (мм) |
125 |
|
Ціна поділки поворотної шкали (градуси ) |
1 |
|
Кут нахилу (градуси) |
90 |
|
Загальна довжина (ДхШхВ) |
474x220x181 |
|
Кут бічного нахилу (градуси) |
45 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота губок | 40 мм |
| Максимальне розкриття лещат | 125 мм |
| Наявність поворотного механізму | Так |
| Стан | Новий |
| Тип лещат | верстатні |
| Ширина губок | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 464 ₴







