Лещата прецизійні з шириною губок 150 мм і максимальним розкриттям 175мм. Виготовлені з високоякісної легованої сталі.
Твердість робочих поверхонь HRC 58...62.
Лещата верстатні лекальні призначені для використання на фрезерних, шліфувальних, прецизійних розточувальних верстатах для кріплення оброблюваних деталей і заготовок на стадії фінішної обробки і доведення поверхонь.
|
L заг мм. |
315 |
|
Маса (кг) |
23.8 |
|
Висота губок (мм) |
50 |
|
Мах відкриття губок (мм) |
175 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота губок | 50 мм |
| Максимальне розкриття лещат | 175 мм |
| Стан | Новий |
| Тип лещат | верстатні |
| Ширина губок | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 23.8 |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 000 ₴






